Seagate Dysk stea1000400 (7636490063428). Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 197,75 PLN

oszczędzasz do 36%

  • Producent: Seagate
  • Kategoria: Dyski przenośne
  • Pojemność (TB): 1 TB
  • Interfejs pamięci: 3.0
  • Rozmiar: 2.5 "
Seagate recertified, 2 lata gwarancji sprzedawcy
Zewnętrzny przenośny dysk twardy
Dodatkowa pamięć do komputera PC. Technologia Seagate Expansion Portable Drive wyposażony jest w wersji z 11,7 cm x 8 cm x 1,5 cm w jeszcze bardziej zwartą wymiary i waży tylko 170 G wagi nadaje się wspaniale do użycia w czasie podróży. Natychmiast do komputera można w prosty sposób dodać więcej miejsca na dysku i można wziąć ją z obszernych plików w podróży. Łatwość połączeń i wykorzystania.
Łatwość połączeń i zastosowania
Jest konfiguracja jest prosta i bez wysiłku. Starczy podłączyć dostarczony przewód USB. Dysk twardy jest zasilany poprzez dostarczony kabel USB. Jedna zasilania zewnętrznego nie jest niezbędne. Ponadto dysk twardy montuje się automatycznie rozpoznawany poprzez system operacyjny Windows, dzięki czemu nie trzeba instalować oprogramowania i w dodatku nic nie musi zostać skonfigurowane. Jest zapisywanie plików odbywa się bez wysiłku za pomocą Drop metodą "przeciągnij i upuść".
Użytkownik może maksymalnie wykorzystać prędkość transmisji informacji poprzez interfejs USB 3.0, pozwalając w przypadku korzystania z złącze Super Speed USB 3.0. USB 3.0 jest wstecznie kompatybilny z USB 2.0 i gwarantuje w ten sposób dodatkowych kompatybilność z systemem.
* Kompatybilność może różnić się w zależności od konfiguracji sprzętu i system operacyjny użytkownika.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Dyski przenośne